Halter Şampiyonu Sporcularımız Genel Müdürümüzü Ziyaret Etti

Korunma ve bakımımız altında bulunan, 2017-2018 yılı Türkiye Halter Şampiyonu Hasan Kesek ve Bakanlığımız hizmet modellerinden faydalanan 2017 yılı Avrupa ve Dünya Halter Şampiyonu Nuray Levent Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven’i makamında ziyaret etti.

2017-2018 yıllarında Türkiye Halter Şampiyonu olarak bizleri gururlandıran Hasan Kesek, aldığı madalyalarla daha da güçlendiğini, Türkiye’yi temsil etmeye devam edeceğinden bahsetti.

Dünya Yıldızlar Halter Şampiyonası'nda 1 gümüş ve 2 altın madalya kazanan Nuray Levent, 2020 Olimpiyat Sporcu adayı olarak uluslararası platformda Ülkemizi gururla temsil edecek.

Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven, gençlerimizin sanatta ve spordaki başarılarının bizleri mutlu ettiğini belirterek sağlıklı bireyler yetişmesini sağlamak adına sporun önemine değindi. Dereceler alarak ülkemizi ve bizleri gururlandıran sporcularımızı yürekten tebrik ederek her aşamada arkalarında olduğunu belirtti.

Sporcularımızı üstün başarılarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.Sonraki Sayfa: Çocuklarımızdan Mehmetçiğe Mektup

Önceki Sayfa : 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Kadınlarımıza Özel Kahvaltı